Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’a kırgınlığı geçmiyor! ‘Sesimizi duymadınız’

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce hayatını birleştiren usta oyuncu Metin Akpınar’ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

MÜGE ANLI’YA KATILDI

Açtığı babalık davasında DNA testiyle ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğunu kanıtlayan Duygu Nebioğlu, son olarak annesi Suphiye Orancı’ya ulaşabilmek için harekete geçmiş ve Müge Anlı’nın programına katılmıştı.

Aranan anne bulunsa da iletişime geçilememişti. Konuşmamayı tercih eden Suphiye Orancı hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı.

MESAJLARI YAYINLAMIŞTI

Müge Anlı’nın programında umduğunu bulamayan Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından kendisine gelen ihbarları ve mesajları yayınlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ‘Erol’ isimli şahısla ilgili gelen; “Kızım … Sitesinde o tarihte lüks restoranı olan Balmumcu’da babasının evi Bebek’te deniz seviyesinde dairesi olan kişi Erol … olabilirmiş. O tarihlerde Erol bekardı…” mesajını yayınlayan Nebioğlu, konunun üzerine şu ifadeleri kullanmıştı:

Erol Bey. Sizin hakkınızda ben ciddi bilgiler elde etmeye başladım. Öyle 3 çocuklu falan bir adam değil. Siz bir bana ulaşın lütfen. Sizin güzel bir adam olduğunuzu söylüyorlar. Ben de onu paylaşmak istemiyorum. Çünkü çünküler o kadar çok ki. Teyit de edebiliyorum. Annemin ve başkalarının anlattıklarıyla… Çok şeyi değiştireceğiz…

METİN AKPINAR’A SİTEM

Duygu Nebioğlu son olarak sosyal medya hesabından babasının ‘Büyük kalabalıklar içinde yalnızız’ sözlerini alıntılayarak şu sözleri söyledi:

Kıvırcıklarını, sayamadığım benlerini, yumuşacık sakallarını, burun deliklerini sevdiğim için yalnızlığını görememişim. Siz ünlüler, parayla yalnızlığını giderecek insanlar değildiniz. Yalnızlığın tek gecelerde bitmeyeceğini biliyordun. Senin yalnızlığının içinde kalabalık çocuklar vardı. Siz o tenekelerin içinde sesimizi duymadınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x